Chiński wirus Wuhan – użyteczni idioci w akcji

Ale nam się narobiło, od razu w  Nowym Roku.

Już nie wspomnę o kolejnych podwyżkach czy suszy, jak podaje Ministerstwo Rolnictwa, co może skutkować kolejnymi problemami dla rolników. Jak by tego było mało, na świecie także szykuje się burza. Najpierw zamordowano ok. 40 osób w Iranie, w tym generała Sulejmaniego, a w celu rozproszenia uwagi społeczeństw, zestrzelono samolot ze 176 osobami na pokładzie,  jeszcze dodatkowo odkryto “bardzo morderczego koronawirusa” w Chinach.

W Chinach jest takie miasto o nazwie Wuhan. Powstało ono w 1949 z  połączenia  3 miast : Hankou, Hanyangu i Wuchangu. Miasta te odegrały szczególną rolę w 1911 roku, ponieważ to właśnie tutaj rozpoczęły się bunty w koszarach wojskowych, które doprowadziły do obalenia dynastii Qing. Innymi słowy, były bardzo penetrowane przez obce wywiady,             i to pozostało. Obecnie miasto to liczy ok. 11 milionów ludzi i jest ośrodkiem  kilku wyższych uczelni, siedzibą przemysłu spożywczego, włókienniczego, maszynowego itd.

31 grudnia 2019 roku właśnie w tym mieście, lokalny sanepid znalazł na targowisku darów morza, nowego koronawirusa!!!!

Po pierwsze, jeżeli więc odpowiednie służby sanitarne cokolwiek odkryły, to wynik mógł być ogłoszony dopiero po kilku tygodniach, czyli pod koniec stycznia, a nie od razu!

Po drugie, podobno odkrycia dokonał miejscowy lekarz tzw. rodzinny. Jest to zupełnie niemożliwe fizycznie. Żaden, powtarzam żaden, lekarz pierwszego kontaktu nie ma możliwości przeprowadzenia badań na określenie  wirusa. Żaden, powtarzam, żaden lekarz pierwszego kontaktu nie może odkryć nowego rodzaju wirusa czy też bakterii. Nie podano także do tej pory nazwiska owego kandydata na Nobla!

Akcja tego cyrku dzieje się w 11-milionowym mieście i sanepid szuka na targowiskach przyczyny zachorowania kilkudziesięciu ludzi? Jest to oczywisty absurd. Proszę mi pokazać jedną przychodnię lekarza rodzinnego, posiadającą mikroskop elektronowy i pracownię pozwalającą na przeprowadzenie takich badań. Proszę mi pokazać wyniki jednego badania próbek, pobranych przez sanepid i od razu wykonanie badań, za pomocą mikroskopu elektronowego. Dodatkowym problemem jest to, że jak podały polskojęzyczne mass media, głównego nurtu dezinformacji niemieckich właścicieli, wirusa tego odkryto na targowisku tzw. darów morza. Jest to niestety niemożliwe, ponieważ koronawirusy stwierdzano tylko u ssaków, a ani ryby, ani krewetki do saków nie należą. No, chyba że UNIA EUROPEJSKA zmieni nazwę pojęć, tak jak to już robiła z owocami i warzywami w Europie. 

Jakie są objawy zakażenia koronawirusem?

Typowe objawy dla zakażenia koronawirusem to: katar, czasami kaszel, pocenie się, bóle mięśni , czyli dokładnie to samo, co podczas zwykłego przeziębienia.

Proszę mi pokazać jednego lekarza rodzinnego, który chorego z takowymi objawami zgłasza do sanepidu i wykonuje u niego testy wirusologiczne, szczególnie w stosunku do nieznanego wirusa, na którego jeszcze testów nie opracowano. Czyli, po prostu, nie mamy żadnych metod rozpoznawania  tego nowego wirusa, a lekarz pierwszego kontaktu już wie, że to koronawirus i wykonuje odpowiednie testy na potwierdzenie swojej hipotezy. Tego nawet w psychiatryku by nie wymyślili. Wygląda więc, że cała histeria jest po prostu realizowaniem Programu MKultra, opracowanego przez CIA pół wieku temu, czyli praniem mózgów mniej wartościowego społeczeństwa!

Trochę historii

Jak powiedziałem, jedynym beneficjentem są sanepidy, zajmujace się handlem szczepionkami przeciwko grypie i wmuszające je nawet kobietom ciężarnym, chociaż producent zastrzega się, że badań kobiet ciężarnych i niemowląt nie prowadzono, ani w stosunku do wad wrodzonych, ani w stosunku do nowotworów. W 1998 roku, zaczęto straszyć narody ptasią grypą. Nie byłoby to możliwe bez pomocy Pentagonu. Okazało się, że jednym z dyrektorów firmy produkującej preparat przeciwko ptasiej grypie, jest p. R.P. R…. został szefem Pentagonu i natychmiast zakupił 2 miliony opakowań tego preparatu, tj.  TAMIFLU. Dla wyjaśnienia, Armia Amerykańska to ok. 1.5 milona ludzi, ale jak się wydaje cudze pieniądze, to dlaczego mamy oszczędzać.  Badania wykonane przez Cohrane, przed wykupieniem tej organizacji przez  B. Gatesa wykazały, że  TAMIFLU skraca czas choroby o 12 godzin. Innymi słowy, jest to preparat bezwartościowy, ponieważ nikt z dokładnością do godziny nie może podać czasu rozpoczęcia dolegliwości, jak i ich zakończenia.Sprawa nie byłaby nagłaśniana, gdyby nie fakt, że kuzyn Gatesa, jest jednym z dyrektorów Pentagonu już  od kilku dekad.

Pomimo tego, że BRAK JAKICHKOLWIEK DOWODÓW NA SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA TAMIFLU, OSTATNIO W POLSCE MA ON BYĆ ROZPROWADZANY BEZ RECEPT.

Sam musisz przyznać, Szanowny Czytelniku, że takie bezmyślne realizowanie procedur amerykańskich jest możliwe tylko w kolonii. Czyli, chodzi tylko o zysk producentów, a nie ma to nic wspólnego ze zdrowiem publicznym. Proszę samemu poszukać, ilu tzw. rządowych ekspertów reklamuje ten i podobne preparaty??

Przypomnę także, że ptasia grypa przyszła do nas z Hong-Kongu. Jakaś tam p.Małgorzata K, kierownik ichniejszego sanepidu, rozpoznała wirusa i rozpoczęła kampanię dezinformacyjną na cały świat. Ta straszna rzekoma epidemia, miała spowodować śmierć ok. 100 milionów ludzi. Nic z tego nie wyszło, ale p.Małgorzatka awansowała na dyrektora WHO. Jako dyrektor WHO miała już większe możliwości w sianiu dezinformacji. Jak wiadomo, zmieniła nawet encyklopedyczne definicje epidemii i pandemii. Było to bardzo potrzebne z powodu przygotowywanej nowej zarazy, jaką miała być świńska grypa.Udało się to częściowo, ponieważ na skutek propagandy, nawet Anglia /ok. 60 milionów ludzi/, zakupiła aż 120 milionów szczepionek. Czyli, był to interes na szeroką skalę.

 Wracając do naszego koronawirusa.

Już w 2003 roku, służby rozpoznały nowe zagrożenie, które nazwano SARS.

Ten wirus, także wbrew propagandzie się zbuntował i nie chciał zabijać ludzi.   Po ok. 2 latach cała heca z tym wirusem zniknęła z gazet. Koncerny farmaceutyczne zarabiają przeważnie po kilkaset procent na produkowanych przez siebie lekach. Poniżej podam przykładowo zysk Big Pharmy na kilku lekach:

  • Imatinib firmy Gleevec,  zysk z jednego zainwestowanego dolara wyniósł 22,6 dolarów.
  • Bewacyzumab firmy Avastin,    zysk wyniósł 29.5 dolara,
  • Rytusymab firmy Herceptin,    zysk z jednego dolara wyniósł 33,2 dolara.             Cenę Daraprimu,  podniesiono z 13.5dolara do 750 dolarów.

Tak więc, wszelkie dyrdymały opowiadane przez tzw. warszawskich ekspertów  w rodzaju dr Grzesikowskiego czy R, o częściowo charytatywnej działalności koncernów,  można spokojnie między bajki włożyć. Typowe objawy dla zakażenia koronawirusem to: katar, czasami kaszel, pocenie się, bóle mięśni , czyli dokładnie to samo, co podczas zwykłego przeziębienia. Można zadać sobie proste pytanie: jak to jest możliwe, że te 7 miliardów ludzi daje się tak spokojnie oszukiwać i nabierać?

To bardzo proste.

Już od 1838 roku, Niemcy dążyli do osiągnięcia monopolu na informację. Ich agencja Wolf, przejmowała kolejno inne agencje informacyjne w rodzaju Routera itd. Obecnie istnieje tylko jedna, albo co najwyżej dwie agencje informacyjne. Tak więc, wszelkie informacje muszą przechodzić przez cenzurę zarządów tych koncernów. Bardzo dobrze opisuje sprawę film  “Program Pelikan”.

Przykładowo;

Słynna epidemia świńskiej grypy pojawiła się w 2009 roku w meksykańskiej wiosce La Gloria. Pomimo faktu, że zmarł tylko jeden chłopiec i  poza nim, nikt z jego rodziny i nikt z wioski, ogłoszono epidemię światową. Zapomniano tylko dodać, że w tej wiosce znajdowała się olbrzymia ferma hodowli świń największego koncernu Shmitdfields.

Ferma była naprawdę olbrzymia, bowiem rocznie wychodziło z niej 950 000 tuszonek i prowadziła także eksperymenty dla Pentagonu. Ilość odchodów z tej fermy równa była ilości kału ok. 10- milionowego miasta. Zapomniano oczywiście, tylko i wyłącznie przez przeoczenie, o wybudowaniu oczyszczalni ścieków.  Ścieki i kał wylewano do specjalnych lagun, a wiatr i deszcze roznosiły bakterie po całym hrabstwie.  W celu zapobieżenia prawdziwej epidemii, zaczęto obsypywać laguny jakimś świństwem chemicznym. Oczywiście, znowu przez przeoczenie, zapomniano poinformować o tych opryskach okoliczną ludność, a dzieci jak wiadomo są najbardziej wrażliwe na zatrucia chemiczne. I tak jedno dziecko zmarło.

W celu zrzucenia z koncernu odpowiedzialności, zamiast toksykologów wysłano dezinformatorów z  EIS.  Chłopcy niedługo się zastanawiali i wymyślili wirusa. Przecież wirus to sprawa ewolucji lub Pana Boga, nikt nie może oskarżać szanowanej firmy.

W Polsce Shmidtfield przejął Animeks, produkujący m.in. takie marki jak:

  • Krakus,
  • Morlin,
  • Morlinki,
  • Berlinki ,
  • Mazury.

oraz Agri Plus sp. z oo i Agri Plus sp. z oo Odział Paszowy.

Nie słyszałem, aby wokoło tych chlewni wybudowano jakiekolwiek oczyszczalnie ścieków. Przypominam sobie natomiast doskonale, jakie miał trudności i jaki bezradny był Sanepid poznański, pod dowództwem Pana Generała, w walce z zanieczyszczeniami niejakiego sentora Henryka Stokłosy. W 11- milionowym mieście umierają 24 osoby, a prasa całego świata zaczyna kampanię reklamową. Przecież to jest tylko 0.0002 % populacji. Stawiam orzechy przeciw kasztanom, że więcej ludzi umiera tam w okresie miesiąca z powodu zaniedbań medycznych, braku odpowiedniego pożywienia czy czystej wody. Innymi słowy, zrzucanie odpowiedzialności z koncernów hodujących świnie na pana Boga, ma konkretny wymiar finansowy. Wiadomo, zyski idą do kieszeni prywatnej,   a Pan Bóg nie jest zainteresowany finansami. I możesz sobie Dobry Człeku dowolnie pisać skargi do Pana Boga, na kolejne mutacje wirusów .  O tym, że cała sprawa koronawirusa z Wuhan jest fikcją literacką, świadczą liczby.

W 11- milionowym  mieście umierają 124  osoby, a prasa całego świata zaczyna kampanię reklamową. Przecież to jest tylko 0.0002 % populacji. Stawiam orzechy przeciw kasztanom, że więcej ludzi umiera tam w okresie miesiąca z powodu zaniedbań medycznych, braku odpowiedniego pożywienia czy czystej wody. Zachorowało natomiast po prawie miesiącu, tylko  0.007 % populacji. To przecież  czyste kpiny. U nas, w okresie tzw. jesiennym choruje w czasie miesiąca ok. 3-5 % populacji  i nikt szat nie rozdziela. Mamy więc problem ekonomiczny. Kto opłaca te wszystkie stacje telewizyjne za sianie takiej dezinformacji?

Oczywiście, w związku z “epidemią”,  musisz brać pod uwagę wprowadzenie stanu wyjątkowego, czyli przymusowych szczepień dla całych populacji.

Przecież oni chcą dobrze, nic Tobie nie zrobią, No, co najwyżej okradną z oszczędności. Ale do tego musiałeś już się przyzwyczaić w ciągu ostatnich 30 lat? Proszę zauważyć, nie ma tygodnia,  aby  w telewizji nie puszczano jakiegoś filmu  o wirusach, epidemiach i tym podobnych bzdetach.

“Patrz, kto odnosi korzyść z danego czynu.”

Nie da się zaprzeczyć, że zarówno po epidemii ptasiej grypy, kiedy to wyrżnięto kilka milionów kur w jednym tylko województwie, rynek otworzył się na kurczaki chowu klatkowego z Izraela, największego producenta drobiu, ponieważ tam nie obowiązują unijne normy. Podobnie ogłoszenie Afrykańskiego Pomoru Świń i wymordowanie samych dzików ok. 1500 000 sztuk, otwiera nasz rynek na wieprzowinę zza Odry. Czy wybijanie wszystkich świń w odległości 20 km od znalezionego dzika zarażonego ASF organicza rozwój tej choroby? wątpię. Niemcy już od 1990 roku, czyli upadku NRD, zaczęli się przygotowywać do tego interesu, budując olbrzymie chlewnie po drugiej stronie Odry, w których pracują polskie parobki. W niemieckich chłodniach zalegają półtusze świń wystarczające na 10 lat. Przed ogłoszeniem ASF, obniżono cenę żywca, do ok. 3.2 złotego. Po wyrżnięciu  w okresie tych dwóch lat kilku milionów sztuk, cena żywca podskoczyła do ponad 8 złotych. Oczywiście, zysk idzie do kieszeni koncernów zachodnich. Czyli, za wszystkim kryje się okradanie ludności przez wybranych. Nie musisz się specjalnie wysilać Szanowny Czytelniku, jest oczywistym, że natychmiast jak ogłoszą, że szczepionka istnieje, to Minister nie wiadomo dlaczego zwany Zdrowia, natychmiast wyda pieniądze podatnika na zakup tego preparatu. Będzie to skutkowało podwyżką podatku zdrowotnego.

 

Dr Jerzy Jaśkowski: (Skrót materiału z internetu)

 

Komentarze