Fundusz Sołecki na rok 2019

Sołtys sołectwa Łącko informuje, że na rok 2019 sołectwo Łącko będzie mieć do wykorzystania środki z funduszu sołeckiego w wysokości 15.087,43 zł. Warunkiem wykorzystania przypadających sołectwu środków jest złożenie do 30 września 2018 r. uchwalonego przez zebranie wiejskie przedsięwzięcia przewidzianego do realizacji na terenie sołectwa.

Prosimy mieszkańców sołectwa Łącko o zgłaszanie swoich propozycji przedsięwzięć do realizacji w 2019 roku do sołtysa wsi Łącko (osobiście , e-mailem soltys@wieslacko.pl, lub w komentarzach poniżej ) do dnia 30 sierpnia 2018 roku. Wszystkie zgłoszone propozycje będą poddane głosowaniu na zebraniu wiejskim , które odbędzie się w dniu 17 września 2018 r o godzinie 18:00 na terenie Strzelnicy w Łącku.

Komentarze 3

Teresa
Odnowa drogi polnej z adresami 26 53 27
Ta droga to koszmar
Bartek
Świetlica wiejska
1. Jesteśmy w zasadzie skazani na budynek kontenerowy - nie jest związany z gruntem i jest stosunkowo tani w budowie i utrzymaniu . Czasami firmy budowlane po zakończonym projekcie pozbywają się swoich kontenerów.
2. Jest wiele możliwości konfiguracji takiego budynku - wersja minimum na nasze potrzeby to wiatrołap, sala główna, wc.
3. Do zrobienia - oszacowanie kosztu przyłączy (nie mam pojęcia nawet o rzędzie wielkości). Prąd, woda, szambo.
5. Kubatura - no tu nie poszalejemy. Ale trzy segmenty to dla nas minimum.
6. Lokalizacja - Teren za placem zabaw. Media pod ręką, teren gminny i kontener da się postawić. Blisko do placu zabaw , na widoku.
Roman
Budowa altany ogrodowej wraz z jej wyposażeniem nad jeziorem Mielno.
( drewniana altany o wymiarach 4m x 6m, która zostałaby wyposażona w stoły z dwoma ławami oraz grill.)